Synetech

Aplikace, na které jsme nejvíc hrdí

Pomohli jsme už malým i velkým firmám, začínajícím start-upům i mezinárodním korporacím. Buďte mezi nimi.

Jak u nás probíhá vývoj aplikací

synetech-icon
Nápad
Máte už v hlavě appku nebo problém, který potřebujete vyřešit? Pomůžeme vám utřídit myšlenky a společně dojdeme k vhodnému řešení.
synetech-icon
Analýza
Určíme si, kdo je vaše cílová skupina a jak ji nejlépe oslovit. Navrhneme konkrétní funkce a přetvoříme je do technického zadání.
synetech-icon
Start
Už máme myšlenku, cílovku, plán, design i technické zadání. Vývoj aplikací pro Android a iOS může začít a přichází čas tvořit – programovat, kódovat, testovat. Až k dokonalosti.

SYNEVISION

Vyvinuli jsme revoluční technologii spojující online a offline byznys.

KOLIK STOJÍ MOBILNÍ APLIKACE

Zjistěte, jakou cenu můžete očekávat za vývoj mobilní aplikace na míru.

Z našeho blogu

My píšeme blog, ať vy máte přehled

Už vám nic neuteče

7 tipů, kdy dává pro váš projekt smysl mobilní aplikace

Uber, Airbnb, Tinder, Viber, Instagram… Tyhle mobilní aplikace používají na světě miliony lidí a jejich tvůrci rozhodně bídu s nouzí netřou. Jenže ne každá appka je předurčena k takovému úspěchu, což je nutné mít na paměti…

WWDC - Nejlepší konference mého života

Letošní ročník WWDC byl snad ten nejlepší vůbec a blíží se mu jen ten, kdy Apple představil Swift. Jaké přednášky byste si jakožto iOS Developeři měli zpětně pustit, aby vám z novinek nešla na podzim hlava kolem?

Zadáváte vývoj mobilní aplikace poprvé? Poradíme vám

Významná chvíle nadešla! Konečně jste se pevně rozhodli, že svůj projekt potřebujete dostat na mobilní platformy a přemýšlíte, komu vývoj mobilní aplikace zadat… A tápete.

Sbohem Javo, vítej Kotline aneb co máme v SYNETECHu rádi na Kotlinu

V tomto článku bych se rád podělil o naše více než roční zkušenosti s Kotlinem na Androidu. Pokud se chcete dozvědět více o tom, proč a jak používat Kotlin pro tvorbu mobilních aplikací, čtěte dál.

Ti, které vývoj aplikací baví, u nás najdou místo vždycky.