Synetech

Vývoj aplikací, to je naše vášeň a specialita

Vývoj aplikací pro Android a iOS, kterými jsme usnadnili život již 3 500 000 uživatelům po celé planetě, je naší doménou. Řešíme problémy našich klientů i jejich zákazníků, hledáme správná technologická řešení, staráme se o finanční toky v řádech milionů eur... Ať už chcete dělat byznys nebo měnit svět, pojďme do toho společně.

OriflameDirect PojišťovnaMedia ChannelTADOŠkoda

Co umíme? Mobilní a webové aplikace.

E-COMMERCE
AndroidiOSBackendCMS

Oriflame

5 let spolupráce, fungování na 61 trzích, obraty v řádech milionů eur, statisíce prodaných produktů a miliony uživatelů po celém světě. Taková je naše spolupráce s Oriflame, pro který jsme vyvinuli a neustále vylepšujeme nákupní aplikaci. Novinkou je rozšířená realita SYNEVISION, pomocí které zjednodušujeme nákup z katalogu.
Detail reference
Digitalizace
AndroidiOS

Interní systémy

Digitalizace interních procesů dokáže společnostem ušetřit miliony nebo třeba snížit frustraci zaměstnanců z rutinní práce. My jsme třeba vyvinuli aplikaci Direct finance pro správu firemních rozpočtů, zjednodušili vzdělávání e-learning aplikací pro Oriflame nebo pomohli automatizovat firemní účetnictví s aplikací wflow.com.
Více informací
INTERNET OF THINGS
AndroidiOS

Direct echo

Že umíme aplikace, to je jasná věc. My si ale poradíme i s IoT. To jsme dokázali na projektu Direct echo, ve kterém jsme propojili appku s pohybovými a protipovodňovými čidly. Uživatel tak dostane okamžité upozornění, kdykoliv se něco stane.
Detail reference
SOCIÁLNÍ SÍŤ
AndroidiOSBackend

Fiddo

Během 2 let jsme vyvinuli sociální síť pro pejskaře Fiddo. Implementovali jsme funkce jako hledání ztraceného psa, GPS lokátor, nechybí možnost chatu, sdílení fotografií nebo videí nebo užitečná mapa pro pejskaře... A funckionality neustále doplňujeme.
Více informací

Čas využít rozšířenou realitu ve vašem byznysu je právě teď

Už to není jen hudba budoucnosti. Rozšířená realita se stává relevantním médiem spojujícím byznys, zábavu a edukaci. Chcete být zajímavější než konkurence a dopřát zákazníkovi unikátní zážitek?

Jak u nás probíhá vývoj aplikací

synetech-icon
Nápad
Máte už v hlavě appku nebo problém, který potřebujete vyřešit? Pomůžeme vám utřídit myšlenky a společně dojdeme k vhodnému řešení.
synetech-icon
Analýza
Určíme si, kdo je vaše cílová skupina a jak ji nejlépe oslovit. Navrhneme konkrétní funkce a přetvoříme je do technického zadání.
synetech-icon
Start
Už máme myšlenku, cílovku, plán, design i technické zadání. Vývoj aplikací pro Android a iOS může začít a přichází čas tvořit – programovat, kódovat, testovat. Až k dokonalosti.
synetech-icon
První verze
Aplikace je na světě, ale tím to nekončí. Dáme si zpětnou vazbu a po vašem schválení ji umístíme do virtuálních obchodů. Kromě tvorby aplikace vám navíc pomůžeme i s marketingovou komunikací.
synetech-icon
Úpravy a vylepšení
Vy máte skvělou appku – my se postaráme, aby taková zůstala. Budeme naslouchat uživatelům, aktualizovat ji a opravovat případné chyby.

Z našeho blogu

My píšeme blog, ať vy máte přehled

Už vám nic neuteče

Alchymie nacenění vývoje softwaru aneb co se skrývá za šestimístnými ciframi

Vývoj software je složitý, chceme proto transparentně rozkrýt naceňování vývoje - od chvíle, kdy nám přijde poptávka na Fixed time fixed price projekt

Jak vám naše předpřipravené funkce při vývoji software ušetří statisíce?

Jednou ze základních překážek při vývoji softwaru je jeho značná cena. Předpřipravené funkce však dokáží při vývoji uspořit i nižší statisíce.

Jak probíhá vývoj mobilních aplikací krok po kroku?

Vývoj mobilních aplikací je složitý proces, a tak jsme se jej rozhodli trochu rozebrat a přiblížit. A to rovnou s tím nejpovolanějším...

Ti, které vývoj aplikací baví, u nás najdou místo vždycky.