Synetech

Aplikace, na které jsme nejvíc hrdí

Pomohli jsme už malým i velkým firmám, začínajícím start-upům i mezinárodním korporacím. Buďte mezi nimi.

Oriflame
Direct Pojišťovna
Media Channel
4 Finance
Škoda

Jak u nás probíhá vývoj aplikací

synetech-icon
Nápad
Máte už v hlavě appku nebo problém, který potřebujete vyřešit? Pomůžeme vám utřídit myšlenky a společně dojdeme k vhodnému řešení.
synetech-icon
Analýza
Určíme si, kdo je vaše cílová skupina a jak ji nejlépe oslovit. Navrhneme konkrétní funkce a přetvoříme je do technického zadání.
synetech-icon
Start
Už máme myšlenku, cílovku, plán, design i technické zadání. Vývoj aplikací pro Android a iOS může začít a přichází čas tvořit – programovat, kódovat, testovat. Až k dokonalosti.

SYNEVISION - rozšířená realita

Chcete spojit fyzický a digitální svět novou formou? Chcete být zajímavější než konkurence a dopřát zákazníkovi unikátní zážitek? Zapomeňte na QR kódy, je čas na rozšířenou realitu.

KOLIK STOJÍ MOBILNÍ APLIKACE

Zjistěte, jakou cenu můžete očekávat za vývoj mobilní aplikace na míru.

Z našeho blogu

My píšeme blog, ať vy máte přehled

Už vám nic neuteče

Jak se vyvíjí sociální síť?

bylo bez debat tím největším projektem, na kterém SYNETECH kdy pracoval. I když je totiž nakonec výsledek ve formě mobilní aplikace, ve skutečnosti jde o plnohodnotnou sociální síť, kterou jsme vyvíjeli přes dva roky.

Chystáte se na trh s novým produktem? Máme pár tipů, jak ho správně definovat.

V Praze se tito produktoví profíci setkávají pod hlavičkou Product tank Prague a tentokrát to bylo na místě signifikantním k tématu i se zázemím pro danou disciplínu - LMC.

Posouvat sebe, celou vývojářskou scénu a ukazovat veřejnosti nejlepší aplikace. To je mise nové AppParade

Další AppParade je na spadnutí, a tak jsme si o téhle platformě pro mobilní vývojáře, startupy, zadavatele aplikací a všechny fanoušky technologických trendů popovídali s ředitelem akce a naším CEO Vratislavem Zimou. Co jste možná AppParade nevěděli?

Ti, které vývoj aplikací baví, u nás najdou místo vždycky.