Synetech

Garant House of HR

Chceš se podílet na budování nové a zajímavé struktury svobodné firmy - založené na samořiditelných týmech, bez zbytečné hierarchie ale s jasně danými procesy? Tak teď je ten pravý čas přidat se do SYNETECH týmu. Hledáme Garanta House of HR (nebo také HR Managera).

Kdo je SYNETECH?

Jsme softwarová agentura se startupovým mindsetem.

Naši zakladatelé jsou kamarádi z vysoké školy, kteří během 7 let vybudovali stabilní firmu s téměř 30 lidmi v týmu. Vyvíjíme mobilní a webové aplikace, ze kterých mají prospěch nejen autoři, ale hlavně uživatelé.

Rosteme - podle žebříčku Deloitte Fast50 patříme mezi 30 nejrychleji rostoucích tech firem v ČR, a proto je pro nás zásadní udržet si to nejdůležitější - spokojený tým, který se stále posouvá ve svých znalostech a dovednostech.

Jsme rádi součástí IT komunity a chceme jí i něco vracet… pořádáme AppParade, díky které pomáháme tuzemským vývojářům zviditelnit jejich aplikace a spoluzaložili jsme Asociaci softwarových agentur.

V jakých oblastech potřebujeme tvoji pomoc?

Recruiting

Hodilo by se nám tvé zkušené oko k zrevidování našich recruiterských kanálů, komunikace nebo úspěšnosti kampaní. S tím souvisí i hledání nových příležitostí, spravování pipeline s kontakty a také vedení samotných pohovorů s kandidáty. Našim cílem je mít 5 - 10 nových kolegů ročně, což není málo :)

Onboarding

Chceme, aby první dny nových kolegů byly speciální, proto uvítáme, když budeš náš onboarding proces udržovat aktuální a dále ho zlepšovat.

Rozvoj týmu

Jedním ze základních pilířů SYNETECHu je touha se neustále posouvat - jak technologicky tak v soft skills. HR zašťuje proces sdílení know-how mezi garanty jednotlivých týmů a bude mít na starost organizaci workshopů, které k posunu týmu přispějí.

Spokojený tým

Štěstí v práci je pro nás alfou a omegou, proto tomuto tématu věnujeme hodně energie. Chceme udržovat týmového ducha, oslavovat úspěchy, pořádat teambuildingy i rozšiřovat benefity firmy. A samozřejmě… udržovat naši vizi a hodnoty živé, stejně jako transparentní a férové podmínky.

Offboarding a trocha papírování

Občas je potřeba pověnovat se i těm ne tolik příjemným věcem jako je správný offboardinový proces nebo pořádek ve smlouvách a objednávkách. Nebudeš to dělat často, ale ať víš, že i s tím se můžeš setkat :)

Ve všech oblastech budeš pracovat v blízkém kontaktu s HR kolegyní a s garanty jednotlivých platforem, kteří ti budou dodávat potřebné informace a rozvíjet všechny aktivity dále v týmu.

Zní to zajímavě?

Tak určitě koukni i na náš FB, LI nebo IG, ať nás více poznáš :)

A jestli se chceš na full-time stát součástí naší SYNEparty a společně vytvářet přátelskou a svobodnou firmu, tak nám napiš pár řádků o sobě a pošli CV nebo LinkedIn.

My se s tebou rádi potkáme u nás na Letné nebo se uvidíme na callu :)

Garant House of HR