Synetech

iOS Developer (Mid-Senior)

Pojď s námi vyvíjet aplikaci pro našeho německého klienta, která má statisíce uživatelů po celé Evropě, 578 hodnocení a 4,6 hvězdiček z 5.

Jaké technologie používáme?

Vše píšeme samozřejmě ve Swiftu, na layout používáme Stevii a programujeme reaktivně s pomocí RxSwiftu. Když se poštěstí a klient kývne na vyšší deployment target, tak měníme Stevii za SwiftUI a RxSwift za Combine, aby nám vše šlo ještě víc od ruky.

Knihoven třetích stran se nebojíme a spravujeme je pomocí Swift Packages. S dependency injection nám pomáhá Swinject a čitelnost kódu nám hlídá Swiftlint.

Co tě čeká na projektu?

Na tado° se můžeš navíc těšit na cross-platformní týmy, vývoj fyzických produktů (chytrých termostatů apod.) a všech aplikací pod jednou střechou. Tento produkt již nějakou dobu existuje, takže se potkáš např. i se Storyboardy.

tado° je skrz naskrz prolezlé inovativním mindsetem, což se odráží i v codebase, která se neustále posouvá, o čemž značí i to, že nejnovější verze aplikace již podporuje pouze iOS 14+.

Na co se můžeš těšit?

  • otevřený budget na vzdělávání - každý měsíc můžeš 1 MD strávit “nachytřováním”,
  • know-how iOS týmu, kdy si společně definujete cíle, kam chcete sebe a celou platformu posouvat,
  • svobodné principy bez zbytečných reportů a hierarchií, sebeřiditelné týmy,
  • parta nových kámošů, výlety (do Chorvatska, hor, na vodu..), pravidelné grilovačky, společné sportování, deskovky nebo lednička plná Red Bullu a Matéček.
  • zázemí kanceláří na Letné a už dneska samozřejmost - možnost pracovat odkudkoliv.

Jestli nás chceš ještě více poznat, tak koukni na FB, IG nebo blog.

Zní to zajímavě?

Ozvi se nám a připoj i své CV nebo jiné informace.

Rádi tě poznáme třeba u nás na Letné nebo na společném obědě či pivu :) Nečekej žádné pohovory, jde nám hlavně o to se vzájemně poznat a sladit svá očekávání.

Těšíme se.

iOS Developer (Mid-Senior)