Synetech

Salesman | Saleswoman

Chceš se podílet na úspěších SYNETECHu a společně s námi ho dále posouvat? Hledáme posilu do našeho House of Sales (nebo také Sales týmu) co se nebojí objevovat nové cesty, pracuje systematicky a má investigativní um.

Tvým “prodejním artiklem” bude samotný SYNETECH - tým zodpovědných mobilních i webových vývojářů, testerů a UX/UI Designérů, kteří milují svou práci a vytváří špičková softwarová řešení pro různorodé klienty.

Nebudeš na to sám. Tvoje práce bude probíhat v kooperaci s týmem parťáků.

Kdo je SYNETECH?

Jsme svobodná firma se startupovým mindsetem.

Naši zakladatelé jsou kamarádi z vysoké školy, kteří během 7 let vybudovali stabilní firmu s téměř 30 lidmi v týmu. Vyvíjíme mobilní a webové aplikace, ze kterých mají prospěch nejen autoři, ale hlavně uživatelé.

Rosteme - podle žebříčku Deloitte Fast50 patříme mezi 30 nejrychleji rostoucích tech firem v ČR roku 2020, a proto je pro nás zásadní neztratit tempo, dále se rozvíjet a získávat nové klienty.

Svoboda je našim pilířem a proto budujeme firmu založenou na samořiditelných týmech, bez zbytečné hierarchie, ale s jasně danými procesy.

V jakých oblastech potřebujeme tvoji pomoc?

Budeme rádi, když nám pomůžeš s akvizicí a generováním leadů, připravováním sales kampaní a scénářů, deal a lead managementem nebo budováním vztahu s potenciálními klienty.

Co je pro nás důležité?

V první řadě si musíme lidsky sednout :)

Pokud máš navíc sales zkušenosti, pohybuješ se delší dobu v IT prostředí a víš, co obnáší softwarový vývoj, tak se určitě naše sympatie ještě prohloubí.

Nemusíš být rozený Cicero, ale mluvit a vyjadřovat své názory bude potřeba. Ať už jde o efektivní komunikaci s klienty, zpět do týmu nebo prezentaci naší práce. A je pro nás důležité, abys to zvládl i v angličtině, případně němčině.

Na co se u nás můžeš těšit?

Na mladý a nadšený tým… bez vtípků při práci už to neumíme :)

Kromě týmu lidí, kteří se vzájemně podporují, tě ještě čeká

  • otevřený budget na vzdělávání a rozvoj - každý měsíc si můžeš určit čas, který budeš věnovat “nachytřování”,
  • lekce angličtiny/němčiny,
  • Macbook a telefon s firemním tarifem,
  • možnost nastavit si proces fungování remote x onsite podle sebe,
  • příležitost vybudovat silný Sales tým, kde budeš s kolegou Zbyňkem sdílet své know-how a společně si definujete cíle, kam chcete sebe i svou práci posouvat,
  • svobodné principy bez zbytečných reportů a hierarchií, sebeřiditelné týmy,
  • parta nových kámošů, výlety (do Chorvatska, hor, na vodu..), pravidelné grilovačky, společné sportování, deskovky nebo lednička plná Red Bullu a Matéček
  • zázemí kanceláří na Letné.

Jestli nás chceš ještě více poznat, tak koukni na náš LI, FB, IG nebo blog.

Zní to zajímavě?

Ozvi se nám a připoj i své CV nebo jiné informace.

Rádi tě poznáme třeba u nás na Letné nebo na společném obědě či pivu :) Nečekej žádné pohovory, jde nám hlavně o to se vzájemně poznat a sladit svá očekávání.

Těšíme se.

Salesman | Saleswoman