Synetech

UX/UI Designer

Jsi schopný (či schopná) připravit návrh mobilní nebo webové aplikace? Chceš být první in-house UX/UI Designer (Designerka) ve firmě, která tě bude bavit?

Pak jsi náš člověk.

Hledáme designéra, který klientovi s jeho nápadem pomůže hned v prvních krocích – nejprve odhalíme jeho potřeby a problémy a pokud je právě mobilní nebo webová aplikace ideálním řešením, tvým úkolem bude navrhnout její strukturu a následně dokreslit finální design.

Budeš stěžejní osoba v našem týmu, protože právě ty budeš budovat design thinking procesy v SYNETECHu. Očekáváme tedy velkou míru samostatnosti, což ale pro tebe bude velká výhoda - máš šanci nastavit metodiku, work-flow a celou kulturu kolem UX a určovat tak styl budoucích software produktů SYNETECHu podle User-Centric a Data-Driven principů.

Zásadní pro nás je zkušenost s webovými a mobilními aplikacemi a hlavně znalost čím se od sebe jednotlivé platformy Android a iOS liší a v čem jsou specifické. A pokud ještě umíš použít vhodnou úroveň věrnosti dle fáze projektu (začít od low-fidelity a postupně iterovat k high-fidelity realistickému prototypu), tak nám okamžitě piš :)

Jak si představujeme náplň tvé práce?

Zjednodušeně řečeno - navrhovat smysluplné a intuitivní aplikace, aby byl klient ohromen :)

Trochu složitěji...

1. Zjistit klientovy potřeby a porozumět jim. Dobře se ptát a nebát se komunikovat s velkými firmami.

2. Navrhnout flow aplikace a Lo-Fi prototyp.

3. Zahrnout testování s uživateli (zákazníky) do procesu návrhu aplikace.

4. Vytvořit Hi-Fi prototyp (pro ukázku finálního UI designu).

5. Odprezentovat vše klientovi a obhájit navržené řešení.

6. Připravit finální UI (opakuje se bod 2 → 5, dokud není hotovo) :)

7. Předání vývojářům takového designového návrhu, který reflektuje možnosti technologie, ve které se bude vyvíjet (je tedy důležité vědět, jak správně exportovat assety).

8. Kontrola finální implementace od vývojářů.

Pokud cítíš, že tě výše uvedené kroky budou dělat po pracovní stránce šťastného, pak se těšíme na setkání.

Na oplátku nabízíme:

Odpovídající plat a firemní benefity už jsou dnes samozřejmost (pro nás rozhodně), a tak ti spíše řekneme, že tě na různorodých projektech zabavíme na plný úvazek.

Zní ti to dobře?

Pošli nám životopis, portfolio projektů a ideálně tvoje návrhy mobilní a webové aplikace a tu další snad už můžeme dělat společně.

Vývoji aplikací zdar a těm s kvalitními obrazovkami obzvlášť!