Synetech

UX/UI Designer

Jsi schopný/á připravit návrh mobilní a webové aplikace? Chceš být první in-house UX/UI Designer/ka ve firmě, která tě bude bavit?

Pak jsi náš člověk.

Hledáme designéra, který pomůže klientovi s jeho nápadem už od prvních kroků – nejprve odhalíme jeho potřeby a problémy, a pokud je právě mobilní nebo webová aplikace ideálním řešením, tvým úkolem bude navrhnout její strukturu a následně i dokreslit finální design.

Očekáváme od tebe velkou míru samostatnosti, ale budeš mít šanci nastavit si metodiku, work-flow i UX/UI procesy podle sebe. Jsme zastánci User-Centric a Data-Driven principů, takže pokud souzníš s tímto stylem tvorby software produktů, tak určitě čti dále.

Co je pro nás zásadní?

Zkušenost s webovými a mobilními aplikacemi a znalost specifik i rozdílů Android a iOS platformy. Také víš, jak používat styly a že 60 barev a 10 velikostí písma v jednom projektu nejsou to pravé ořechové.

A bez plynulé češtiny a komunikativní angličtiny se také neobejdeme.

Jak si představujeme náplň tvé práce?

Zjednodušeně řečeno - navrhovat smysluplné a intuitivní aplikace, aby byl klient ohromen a vývojáři si nad návrhem netrhali vlasy :)

Trochu složitěji…

  • Zjistit a porozumět potřebám klienta (bez dobrých otázek a komunikace to nepůjde),
  • získat všechny potřebné podklady pro dodržení stylu brandu, fontů, barev…,
  • navrhnout flow aplikace a prototyp,
  • připravit dokreslený finální návrh UI,
  • odprezentovat a obhájit návrh u klienta,
  • předat vývojářům návrh, který reflektuje možnosti technologie, ve které se bude vyvíjet (musíš znát způsob exportu assetů),
  • kontrola finální implementace od vývojářů.

Pokud cítíš, že tě výše uvedené kroky budou dělat po pracovní stránce šťastného, pak se těšíme na setkání.

Co na oplátku nabízíme?

  • Odpovídající plat a firemní benefity.
  • Plný úvazek a jistotu dlouhodobé spolupráce.
  • Rozmanitost - nebudeš donekonečna pracovat na jednom produktu, sáhneš si na webové/mobilní aplikace, startupové i mezinárodní projekty.
  • Naši podporu v realizaci tvých nápadů - tvůj rukopis zůstane v každé aplikaci.
  • Možnost nastavit si veškeré procesy podle svých představ.

Zní ti to dobře?

Pošli nám životopis, portfolio projektů a ideálně i své návrhy mobilní a webové aplikace. A třeba už ty další budeme dělat společně :)

Vývoji aplikací zdar a těm s kvalitními obrazovkami obzvlášť!