Synetech

Kdo jsme? SYNETECH!

Aplikace vyvíjíme od roku 2014, jsme tedy stále mladou ale již ověřenou firmou. V týmu je nás skoro třicet a milujeme, co děláme.

Nebojíme se vyvíjet nová řešení a dokážeme si poradit se šibeničními deadliny.

Baví nás propojovat rozum (synesis) s nejnovějšími technologiemi. Proto SYNETECH.

Seznamte se

Naše vývojářská parta je opravdu různorodá. SYNETECH tvoří ostřílení matadoři, externí dříči i studenti. Všechny nás spojuje stejný zápal pro věc, inovativní myšlení a zodpovědnost vůči klientům.

Nejsme digitální dělníci

Technologie ani vývoj aplikací nespí a my taky ne. Každý den se vzděláváme a držíme krok s dobou. Jen tak vám můžeme pomoci navrhnout ta nejlepší řešení.

Nečekejte šablonovitá řešení a polotovary. Každý klient i každý úkol je jiný, a tak k tomu i přistupujeme. Všechna naše řešení tvoříme na míru – přesně podle vašich potřeb a představ.

Přes deadline nejede vlak

K čemu by vám byla sebelepší aplikace, kdyby se k vám dostala měsíc po plánovaném launchi?

To vás s námi nepotká. Krom špičkového programování v SYNETECHu plníme termíny a o všem důležitém s vámi komunikujeme.

Kdo tomu šéfuje?

Chtěli dělat vývoj jinak - ovládat do hloubky ty nejnovější technologie, soustředit se na kvalitní kód a zároveň zachovat lidskost nejenom uvnitř firmy, ale i ve vztahu ke klientům. A tak založili SYNETECH, který na těchto principech stojí od samého začátku a nic se na tom ne(z)mění. Dovolte, aby se vám představili zakladatelé společnosti: Vráťa, Dan a Míra.

Vratislav Zima
CEO
Vratislav Zima
CEO
Díky absolvování ČVUT má kapitán SYNETECHu velice blízko k nejrůznějším technologiím. Doktorát a svět vědy však vyměnil za zakladatelskou a CEO pozici v SYNETECHu, kde je jeho hlavní misí synergie – díky funkčním procesům a správné atmosféře uvnitř firmy projekty fungují, jak mají a zákazník včas dostane appku dle svých představ.
Daniel Rutkovský
CTO
Daniel Rutkovský
CTO
Jedním slovem průzkumník a navigátor, který rád zkouší nové aplikace, zkoumá, jak fungují, a z toho se pak učí a hledá optimální řešení pro požadavky klientů. Také razí zásadu, že na co se člověk nezeptá, to neví, ať už mluví o sobě samotném nebo se to snaží naučit členy týmu.
Miroslav Voda
Solution Architect
Miroslav Voda
Solution Architect
Vize jsou jedna věc, ale někdo je musí uvádět do praxe a ideálně v té nejpreciznější podobě. Od toho je tu Míra - workoholik a šťoura v dobrém slova smyslu. Prostě se nespokojí s polovičatým řešením a i díky němu je u nás kvalita na prvním místě.

S kým se budete bavit?

Realizaci a bezproblémový vývoj vaší vysněné appky s vámi dotáhnou project manageři a senior developeři v jednom (tedy… ve dvou), Speedy a Edo. Mají samozřejmě plný support svého vývojářského týmu, takže se ve výsledku potkáte s celou partou.

Jiří Rychlovský
Project Manager & Android Developer
Jiří Rychlovský
Project Manager & Android Developer
Eduard Fuzessery
Project Manager & iOS Developer
Eduard Fuzessery
Project Manager & iOS Developer

FAKTA

synetech-icon
Řádky kódu za rok
4 092 961
synetech-icon
Navržené aplikace
30+
synetech-icon
Země s našimi appkami
60+
synetech-icon
Počet uživatelů
3 500 000

Přesvědčili jsme vás?

Ti, které vývoj aplikací baví, u nás najdou místo vždycky.