Synetech

Aplikace, na které jsme hrdí

Oriflame

Aplikace, kterou v tuhle chvíli používá přes 1 000 000 lidí v 60 zemích světa. Naším prvotním zadáním bylo přivést k životu appku, která ulehčí objednávání oblíbených kosmetických produktů, u toho jsme ale nezůstali a pro Oriflame toho stvořili mnohem víc.

Direct finance

Sen každého, kdo má ve firmě na starosti finance. Díky propojení s kartami MasterCard má vládce všech firemních budgetů okamžitý přehled o tom, za co kdo z pracovních karet utrácí. A peníze navíc může libovolně přesouvat v řádech sekund podle aktuální potřeby.

Fiddo

Zatím největší aplikace, kterou jsme kdy vytvořili. Má více než 100 obrazovek a na jejím vývoji jsme pracovali přes 2 roky. Fiddo je sociální síť od pejskařů pro pejskaře, ve které najdete užitečné tipy a rady, sdílíte videa a fotky, plánujete společné akce a můžete využívat i chat nebo GPS lokátor. Spousta práce, která nás opravdu bavila. Packu na to!

Direct echo

Že umíme appky, to je jasná věc. My si ale poradíme i s IoT. To jsme dokázali na projektu Direct echo, ve kterém jsme propojili appku s pohybovými a protipovodňovými čidly. Uživatel tak dostane okamžité upozornění, kdykoliv se něco stane.

Festival svobody

S naší rozšířenou realitou SYNEVISION jsme byli součástí oslav svobody. Eventovou aplikaci s programem pro 20 měst a 200 000 návštěvníků jsme obohatili o rozhýbané plakáty a další reklamní formáty CLV, z čehož uživatelé i zadavatelé aplikace byli nadšení.

SYNEVISION - rozšířená realita

Dokážeme rozšířit váš katalog, plakát, obraz nebo reálný produkt o nový digitální rozměr. Doplníme ho o video, text nebo dovedeme zákazníka přímo do vašeho e-shopu. Stačí namířit chytrý telefon na objekt. Kde SYNEVISION najdete? Už přes dva roky rozhýbáváme katalogy Oriflame a zjednodušujeme nákupy. Oživili jsme reklamní plakáty a plochy CLV v ulicích prahy pro Festival svobody k 30. výročí Sametové revoluce. A rozšířili jsme i výstavu Střípky revoluce pro střední a vysoké školy o dobová videa, grafiky a informace.

Objevte Více Muziky

Náš výlet do lifestyle světa. Scanováním účtenek získává uživatel kódy, za které může navštívit ty nejlepší festivaly a akce. Nebáli jsme se vytvořit ani generátor koláží, který může používat pro instagramové soutěže a propojit tak svou aplikaci a offline podnikání se sociálními sítěmi.

Poopy Doopy

Neřešíme jen výzvy byznysové, ale i každodenní lidské starosti. Pokud se vám někdy také stalo, že vás vaše střevní představení na záchodě dostalo do žinantní situace, příště se tomu díky aplikaci Poopy Doopy můžete vyhnout a vaši serenádu přehlušit zvukem větráku, fénu nebo třeba tryskového motoru.

Zařaďte se mezi ostatní firmy, které nám důvěřují.
Nezklameme vás.

Ti, které vývoj aplikací baví, u nás najdou místo vždycky.