Aplikace, na které jsme hrdí

Oriflame

Aplikace, kterou v tuhle chvíli používá přes 100 000 lidí v 50 zemích světa. Naším prvotním zadáním bylo přivést k životu appku, která ulehčí objednávání oblíbených kosmetických produktů, u toho jsme ale nezůstali a pro Oriflame toho stvořili mnohem víc.

Direct finance

Sen každého, kdo má ve firmě na starosti finance. Díky propojení s kartami MasterCard má vládce všech firemních budgetů okamžitý přehled o tom, za co kdo z pracovních karet utrácí. A peníze navíc může libovolně přesouvat v řádech sekund podle aktuální potřeby.

Objevte Více Muziky

Náš výlet do lifestyle světa. Scanováním účtenek získává uživatel kódy, za které může navštívit ty nejlepší festivaly a akce. Nebáli jsme se vytvořit ani generátor koláží, který může používat pro instagramové soutěže a propojit tak svou aplikaci a offline podnikání se sociálními sítěmi.

SYNEVISION

V Oriflame nás požádali, ať vytvoříme technické řešení, které bude šetřit čas a zjednoduší nakupování. Tak jsme vymysleli SYNEVISION, které má 100% úspěšnost při rozpoznávání produktů v reálném světě (nebo vytisknutých na papíře), a ty vám pak najde v onlinu. Funguje už v 50 zemích, launch do dalších 20 se chystá, a navíc připravujeme rozšíření do dalších odvětví a také implementujeme rozšířenou realitu. Je na co se těšit!

Poopy Doopy

Neřešíme jen výzvy byznysové, ale i každodenní lidské starosti. Pokud se vám někdy také stalo, že vás vaše střevní představení na záchodě dostalo do žinantní situace, příště se tomu díky aplikaci Poopy Doopy můžete vyhnout a vaši serenádu přehlušit zvukem větráku, fénu nebo třeba tryskového motoru.

Chcete taky aplikaci?

Ti, které vývoj aplikací baví, u nás najdou místo vždycky.