Synetech

Aplikace, na které jsme hrdí

Oriflame

Aplikace, kterou v tuhle chvíli používá přes 1 000 000 lidí v 60 zemích světa. Naším prvotním zadáním bylo přivést k životu appku, která ulehčí objednávání oblíbených kosmetických produktů, u toho jsme ale nezůstali a pro Oriflame toho stvořili mnohem víc.

Android
iOS
Backend
CMS

Direct finance

Sen každého, kdo má ve firmě na starosti finance. Díky propojení s kartami MasterCard má vládce všech firemních budgetů okamžitý přehled o tom, za co kdo z pracovních karet utrácí. A peníze navíc může libovolně přesouvat v řádech sekund podle aktuální potřeby.

Android
iOS
Design

Fiddo

Zatím největší aplikace, kterou jsme kdy vytvořili. Má více než 100 obrazovek a na jejím vývoji jsme pracovali přes 2 roky. Fiddo je sociální síť od pejskařů pro pejskaře, ve které najdete užitečné tipy a rady, sdílíte videa a fotky, plánujete společné akce a můžete využívat i chat nebo GPS lokátor. Spousta práce, která nás opravdu bavila. Packu na to!

Direct echo

Že umíme appky, to je jasná věc. My si ale poradíme i s IoT. To jsme dokázali na projektu Direct echo, ve kterém jsme propojili appku s pohybovými a protipovodňovými čidly. Uživatel tak dostane okamžité upozornění, kdykoliv se něco stane.

Festival svobody

S naší rozšířenou realitou SYNEVISION jsme byli součástí oslav svobody. Eventovou aplikaci s programem pro 20 měst a 200 000 návštěvníků jsme obohatili o rozhýbané plakáty a další reklamní formáty CLV, z čehož uživatelé i zadavatelé aplikace byli nadšení.

SYNEVISION - rozšířená realita

Dokážeme rozšířit váš katalog, plakát, obraz nebo reálný produkt o nový digitální rozměr. Doplníme ho o video, text nebo dovedeme zákazníka přímo do vašeho e-shopu. Stačí namířit chytrý telefon na objekt. Kde SYNEVISION najdete? Rozhýbáváme katalogy Oriflame, oživili jsme reklamní plakáty a plochy CLV v ulicích Prahy pro Festival svobody.

Backend
CMS
AR
Node.js

Oriflame Learning Hub

E-learning platformy patří mezi osvědčené metody vzdělávání. Díky nim mají konzultanti a ambasadoři značky veškeré informace od mateřské firmy. V naší aplikaci najdou rychle a jednoduše všechny kurzy i školení, mohou se zlepšovat, být efektivnější a tím i na konci dne zvyšovat profit společnosti.

Android
iOS

wflow.com

Firma 6K bojuje za digitalizaci firemního účetnictví a vytvořila cloudovou platformu wflow.com. Co ale chybělo, byl nástroj pro přenos účtenek a faktur do cloudu. O to jsme se postarali my. S naší aplikací stačí doklad pouze vyfotit a speciální funkce „edge detection“ ji navíc ořízne i rohy.

AppParade event app

Naše eventová appka je přítomná na každé AppParade, soutěži tuzemských aplikací, kterou pořádáme. Návštěvníci v ní najdou program, seznam a popis finálových aplikací, reakce diváků i hlasovací systém, který určí vítěze večera. A ještě si s ní každý může vyzkoušet rozšířenou realitu SYNE.VISION.

Android
iOS
Backend
Frontend

Škoffice AR

Ve Škoda AUTO v Mladé Boleslavi už nikdo nezažije seznamovací faux pas. Vyvinuli jsme indoor navigaci, která návštěvníky či nové kolegy provede kanceláří a díky rozšířené realitě vidí, kde kdo sedí. Využijí ji hlavně centrály či velké kanceláře, které navštěvují zaměstnanci z regionů, kteří firmu neznají.

Android
iOS
AR

Objevte Více Muziky

Náš výlet do lifestyle světa. Scanováním účtenek získává uživatel kódy, za které může navštívit ty nejlepší festivaly a akce. Nebáli jsme se vytvořit ani generátor koláží, který může používat pro instagramové soutěže a propojit tak svou aplikaci a offline podnikání se sociálními sítěmi.

Android
iOS

Poopy Doopy

Neřešíme jen výzvy byznysové, ale i každodenní lidské starosti. Pokud se vám někdy také stalo, že vás vaše střevní představení na záchodě dostalo do žinantní situace, příště se tomu díky aplikaci Poopy Doopy můžete vyhnout a vaši serenádu přehlušit zvukem větráku, fénu nebo třeba tryskového motoru.

Android
iOS
Ti, které vývoj aplikací baví, u nás najdou místo vždycky.