Synetech

Aplikace, na které jsme hrdí

Oriflame

Aplikace, kterou v tuhle chvíli používá přes 100 000 lidí v 50 zemích světa. Naším prvotním zadáním bylo přivést k životu appku, která ulehčí objednávání oblíbených kosmetických produktů, u toho jsme ale nezůstali a pro Oriflame toho stvořili mnohem víc.

Direct finance

Sen každého, kdo má ve firmě na starosti finance. Díky propojení s kartami MasterCard má vládce všech firemních budgetů okamžitý přehled o tom, za co kdo z pracovních karet utrácí. A peníze navíc může libovolně přesouvat v řádech sekund podle aktuální potřeby.

Fiddo

Zatím největší aplikace, kterou jsme kdy vytvořili. Má více než 100 obrazovek a na jejím vývoji jsme pracovali přes 2 roky. Fiddo je sociální síť od pejskařů pro pejskaře, ve které najdete užitečné tipy a rady, sdílíte videa a fotky, plánujete společné akce a můžete využívat i chat nebo GPS lokátor. Spousta práce, která nás opravdu bavila. Packu na to!

Direct echo

Že umíme appky, to je jasná věc. My si ale poradíme i s IoT. To jsme dokázali na projektu Direct echo, ve kterém jsme propojili appku s pohybovými a protipovodňovými čidly. Uživatel tak dostane okamžité upozornění, kdykoliv se něco stane.

Objevte Více Muziky

Náš výlet do lifestyle světa. Scanováním účtenek získává uživatel kódy, za které může navštívit ty nejlepší festivaly a akce. Nebáli jsme se vytvořit ani generátor koláží, který může používat pro instagramové soutěže a propojit tak svou aplikaci a offline podnikání se sociálními sítěmi.

SYNEVISION - rozšířená realita

Dokážeme rozšířit váš katalog, plakát, obraz nebo reálný produkt o nový digitální rozměr. Doplníme ho o video, text nebo dovedeme zákazníka přímo do vašeho e-shopu. Stačí namířit chytrý telefon na objekt. Kde SYNEVISION najdete? Už přes dva roky rozhýbáváme katalogy Oriflame a zjednodušujeme nákupy. Oživili jsme reklamní plakáty a plochy CLV v ulicích prahy pro Festival svobody k 30. výročí Sametové revoluce. A rozšířili jsme i výstavu Střípky revoluce pro střední a vysoké školy o dobová videa, grafiky a informace.

Poopy Doopy

Neřešíme jen výzvy byznysové, ale i každodenní lidské starosti. Pokud se vám někdy také stalo, že vás vaše střevní představení na záchodě dostalo do žinantní situace, příště se tomu díky aplikaci Poopy Doopy můžete vyhnout a vaši serenádu přehlušit zvukem větráku, fénu nebo třeba tryskového motoru.

Chcete taky aplikaci?

Ti, které vývoj aplikací baví, u nás najdou místo vždycky.